Alexander Volkanovski vs… Mark Zuckerberg, ale nie w oktagonie [Video]

’https://www.instagram.com/p/CocvnHThhdr/?hl=en’

Brzmi nieco abstrakcyjnie, ale rzeczywiście panowie sparowali ze sobą. Pytanie czy sparingiem można nazwać walkę w świecie Metaverse.

Filmik nie jest z ostatnich kilku dni, ale został przywołany ze względu na walkę Volkanovskiego z Makhachevem przez samego Marka Zuckerberga. Mark Zuckerberg przesłał australijskiemu zawodnikowi życzenia za pośrednictwem wiadomości z sesji sparingowej, która odbyła się w Metaverse w zeszłym roku. Dla tych, którzy nie wiedzą, Metaverse to przestrzeń rzeczywistości wirtualnej (VR), która umożliwia użytkownikom interakcję ze sobą w środowisku rzeczywistości wirtualnej. Zuckerberg napisał komentarz

„W zeszłym roku zawodnik UFC #1 P4P, Alex Volkanovski, zatrzymał się w Meta HQ, aby trenować ze mną i dla zabawy przetestowaliśmy granice naszych awatarów w przechwytywaniu ruchu w naszym sprzęcie Engage. Powodzenia w ten weekend Alex!”

Panowie nosili rękawice MMA i byli uzbrojeni, w kombinezony do przechwytywania ruchu, a ich awatary walczyły na wirtualnej arenie, zadając ciosy, kopnięcia, a nawet robiąc zapasy, w prawdziwym życiu i jako animowane postacie w Metaverse.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mark Zuckerberg (@zuck)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także