Amatorskie Mistrzostwa Świata ADCC w Polsce!

adcc amateur world

Kolejne duże zawody ADCC odbędą się w Polsce. Póki co, o zbliżających się Amatorskich Mistrzostwach Świata ADCC nie wiemy zbyt wiele. Odbędą się one w maju 2024 roku … prawdopodobnie w Warszawie.

Zbliżają się Mistrzostwa Świata ADCC. Do wydarzenia pozostało ok. 13 miesięcy. W ostatnim czasie, federacja potwierdziła miejsce, czyli ogromną i nowoczesną halę T-Mobile w Las Vegas. ADCC 2024 będzie mogło pomieścić, aż 18 000 ludzi.

Mistrzostwa Świata ADCC odbędą się w sierpniu 2023 roku, ale pierwsze bilety będzie można wygrać już 16 września 2023 w Warszawie. Na Arenie Ursynów odbędą się pierwsze europejskie trialsy, a zawodnicy, którzy wygrają dywizje PRO, otrzymają bilet do Las Vegas (kobiety, które wygrają kategorie PRO nie otrzymają biletów na MŚ ADCC 2024).

Kilka dni temu pojawiła się informacja o nowym formacie zawodów ADCC. Amatorskie Mistrzostwa Świata ADCC odbędą się w Polsce. Podczas wydarzenia nie odbędzie się kategoria PRO – wyłącznie kategorie: początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany (w żadnej z tej dywizji nie można stosować skrętówek). Może to być ciekawa alternatywa dla zawodników, którzy nie czują się najlepiej w walkach, gdzie można stosować heel hook’i. W zawodach będą mogły wziąć udział również dzieci.

Więcej informacji pojawi się w najbliższym czasie!

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także