Anderson Silva w domowej kulance o 3 nad ranem ze swoim synem

Foto: https://www.instagram.com/kalylsilva/

Anderson Silva to legenda światowego MMA. Były mistrz UFC ma czwórkę dzieci, a jeden z nich w ostatnim czasie zaliczył zawodowy debiut w boksie. Kalyl Silva wrzucił w ostatnim czasie filmik z dowowej potyczki ze swoim ojcem.

Anderson Silva to były mistrz UFC w kategorii średniej. Brazylijczyk urodzony w Sao Paulo był championem przez prawie 7 lat. Pas mistrzowski zdobył podczas gali UFC 64 w 2006 roku, a stracił go na gali UFC 162 podczas potyczki z Chris’em Weidman’em w 2013 roku.

W czasie swoich 46 profesjonalnych pojedynków MMA, The Spider wygrywał 34 razy, aż 23 razy przez TKO/KO. Niewiele osób wie, że Silva to posiadacz 3 belek na czarnym pasie BJJ pod Ricardo De La Riva. Brazylijczyk poddawał swoich rywali zaledwie 3-krotnie podczas występów w oktagonie, lecz posiada on bardzo wysokie umiejętności grapplerskie.

Anderson ma czwórkę dzieci, a jedno z nich w ostatnim czasie zaliczyło swój zawodowy debiut w boksie. Kalyl Silva pokonał w grudniu ubiegłego roku Paulo Roberto dos Santos Nascimento przez nokaut w czwartej rundzie. Nokaut od 16:20.

Na jego instagramowym koncie można zobaczyć, że ojciec z synem mają bardzo dobre kontakty, a w ostatnim czasie wrzucił filmik, na którym o 3 nad ranem Anderson uczy kilku parterowych myczków swojego syna!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także