B-Team otwiera swoją nową filię! Damien Anderson twarzą nowego Gymu

B-Team, czyli druga najlepsza akademia w Austin (sami o sobie tak mówią) zaczyna swoją ekspansję na USA. Pierwsza filia powstaje w New Jersey. 

Popularny B-Team to od początku Craig Jones, Ethan Crelinsten, Nicky Rod i Nicky Ryan. Team powstał w związku z rozłamem Danaher Death Squad, spowodowany wewnętrznym konfliktem zawodników. Teraz wymieniona czwórka prężnia działa na terenie Austin w Texasie. 

Damien Anderson, czyli członek B-Team i instruktor w tymże klubie, przenosi się do New Jersey, w którym ma powstać pierwszy klub B-Team poza Austin. W wywiadzie dla JiuJitsuTimes Damien komentuje koncepcję następująco:

„Mój klub w New Jersey przenosi się do większej lokalizacji – przebudowujemy całość i będzie to bardzo nieskazitelnie wyglądające miejsce. Tak naprawdę będzie to B-Team New Jersey. Zmieniamy markę na B-Team New Jersey i będziemy pierwszym w historii klubem B-Team poza naszą siedzibą główną w Austin w Teksasie”.

Nowy klub ma wystartować od 1 lutego, ale Damien nie przewiduje wielkiego otwarcia zanim klub nie zawita Craiga i Nickiego Rodrigueza w swoich progach. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także