Baby Shark, Jansen Gomes, Gabi Pessanha – mocna karta BJJ Stars 11!

Foto: https://www.instagram.com/bjjstarsoficial/

Kolejna gala BJJ Stars już za kilka tygodni. Na BJJ Stars 11 w Sao Paulo zobaczymy największe gwiazdy BJJ – Diogo Reisa, Jansena Gomesa, Gabi Pessanhe, Samuela Nagai czy Gustavo Batiste. Będziemy świadkami 6 super pojedynków i turnieju Grand Prix Kobiet w wadze ciężkiej!

BJJ Stars to uznana marka w Brazylii! Organizatorzy zawsze zapraszają zawodników z najwyższej półki i ustalają wysokie nagrody pieniężne za zwycięstwo w turniejach. Na ostatnim BJJ Stars 10 wystąpili: Fellipe Andrew, Victor Hugo, Mica Galvao, Erich Munis czy Adam Wardziński. Wygrał Erich Munis, który poza pasem mistrzowskim, zgarnął również 200 000 R$ (ok. 165 tys. PLN).

W jedenastej edycji turnieju rozgrywanego na legendarnym stadionie Pacaembu w Sao Paulo zobaczymy wielu topowych kimoniarzy i kimoniarek! 

Głównym wydarzeniem będzie Grand Prix Kobiet w kategorii ciężkiej, a zwyciężyni zgarnie nie tylko pas mistrzowski, ale także sporo pieniędzy. BJJ Stars za wygraną w turnieju płaci, aż 100 tys. reali brazylijskich (ok. 83 tys. PLN). Główną faworytką jest wielokrotna mistrzyni świata  – Gabrieli Pessanha! 

Pełen skład turnieju kobiet: Gabrieli Pessanha, Tayane Porfirio, Yara Soares, Melissa Cueto, Carina Santi, Mikaela de Lima, Tamiris Silva, Welma Moreira

Poza turniejem kobiet zobaczymy również 6 bardzo mocnych pojedynków mężczyzn:

Matheus Spirandeli vs Isaque Bahiense
Diogo Reis vs Samuel Nagai
Jansen Gomes vs Gustavo Batista
Andy Murasaki vs Uanderson Ferreira
Yatan Bueno vs Victor Honorio
Piter Frank vs Caio Almeida

Gala odbędzie się 9 września 2023 roku i będzie transmitowana na platformie FloGrappling! Turniej odbywa się w formule Gi!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także