Bez niespodzianek na BJJ Stars 11 – wyniki gali

Foto: instagram.com/bjjstarsoficial

Kolejna gala z serii BJJ Stars odbyła się w największym mieście Ameryki Południowej. BJJ Stars 11 odbył się w Sao Paulo, a głównym eventem był turniej kobiet w formule Gi. Poza tym, zobaczyliśmy 6 pojedynków!

Faworytką do wygrania turnieju w wadze ciężkiej była Gabrieli Pessanha. Brazylijka zdobyła w tym roku praktycznie wszystko, co się dało w formule Gi. Największym osiągnięciem było podwójne złoto na Worldsach. Pessanha pewnie wygrała 3 walki i zdobyła tytuł mistrzowski, a także pokaźną nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. brazylijskich reali (ok. 87 tys. PLN).

Poza turniejem kobiet, odbyły się 6 walk! Prawie wszystkie odbyły się w formule Gi! Jedynie, Diogo Reis i Samuel Nagai zawalczyli bez kimon. Mistrz ADCC i zawodnik Melqui Galvao wygrał z Samuelem Nagaim przez duszenie zza pleców. Obecny Mistrz Świata – Jansen Gomes – wygrał dwoma punktami z Gustavo Batista. Małą niespodzianką była wygrana Uandersona Ferreiry z Andym Murasakim. Poza tym, Isaque Bahiense wygrał z Matheusem Spirandelim, Piter Frank wygrał z Caio Almeida i Victor Honorio pokonał Yatana Bueno w walce otwierającej galę.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także