Combat Jiu-Jitsu Worlds powraca z drużynowym turniejem Team Duel

Foto: https://www.instagram.com/combatjjworlds/

Dzisiejszej nocy w Meksyku odbędzie się kolejna gala Combat Jiu-Jitsu Worlds. Tym razem zobaczymy drużynowy turniej, którego stawką jest 50 tys. dolarów. Poza tym, zobaczymy jeszcze pojedynek Eliasa Andersona (mistrz Combat Jiu-Jitsu w kategorii piórkowej) z Urijahem Faberem (legendą UFC).

Gala odbędzie się w Cancun w Meksyku. Kolejna edycja Combar Jiu-Jitsu odbędzie się 18 grudnia 2022 roku (niedziela). Walki rozpoczną się o godzinie 18:00 czasu lokalnego, czyli równo o północy w Polsce. W walce wieczoru zmierzy się aktualny mistrz Combat Jiu-Jitsu w kategorii piórkowej – Elias Anderson z Urijahem Faberem. Amerykanin był świetnym zawodnikiem MMA, a w swojej karierze stawał, aż 4 razy do walki o pas mistrzowski UFC. Niestety, cztery razy przegrywał te pojedynki. W swojej zawodowej karierze MMA zwyciężał 34 razy, aż 19 razy poddając swoich przeciwników. Dla Fabera będzie to debiut w formule Combat Jiu-Jitsu.

W turnieju drużynowym zmierzą się cztery drużyny:

  • B-Team – Ethan Crelinsten, Damien Anderson, Kieran Kichuk, Fabien Ramirez i Dorian Olivarez.
  • 10th Planet Jiu Jitsu – Ben Eddy, Nathan Orchard, Sam Hardy, Jordan Wirth i Mike John.
  • Team Alpha Male – Trent Ebarb, Michinori Tanaka, Isaac Thomson, Jeremiah Labiano i Kaleid Romero.
  • Combat Jiu-Jitsu Mexico – Erike Gomez, Fito Rubio, Benjamin Tapia, Juan Obregon i Jesus Magana.

Pary półfinałowe zostały rozlosawane i B-Team zmierzy się z Team Alpha Male, a 10th Planet Jiu Jitsu zmierzy się z lokalnym Combat Jiu-Jitsu Mexico. Stawką jest 50 tys. dolarów. Kto waszym zdanie ma największe szansę na zwycięstwo w turnieju?

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także