Conor McGregor weźmie udział w turnieju BJJ w Londynie

Sylwetki byłego, podwójnego mistrza UFC nikomu nie trzeba przedstawiać. Po dotkliwej porażce z rąk Dustina Poiriera, Irlandczyk zdaje się, że wraca do przygotowań.

Wygląda na to, że były mistrz dwóch dywizji UFC Conor McGregor zarejestrował się na turniej Grappling Industries BJJ w Londynie, który ma się odbyć 18 marca 2023 roku. Chociaż supergwiazda MMA sama nie ogłosiła żadnych ogłoszeń, wygląda na to, że zapisał się do rywalizacji w turnieju.

Przechodząc do rzeczy na liście startowej kategorii widnieje Conor McGregor, który zapisał się do mieszanej dywizji no-gi dla dorosłych z brązowymi i czarnymi pasami, w wadze 185 funtów. Zgadza się więc poziom pasa, a także kategoria wagowa. Dodatkowo pod nazwiskiem zawodnika widnieje SBG Ireland – dokładnie ten sam klub, w którym trenuje McGregor.

McGregor, mimo że jest znany jako fenomenalny stójkowicz, jest również dobrze radzącym sobie brązowym pasem BJJ. Brał udział w turniejach BJJ i brał w nich udział już wcześniej, więc ta informacja nie jest dużym zaskoczeniem.

 
ikona Zweryfikowane przez społeczność
 
 
 
 
 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także