Craig Jones trenuje z Alexem Volkanovskim przed UFC 284

Foto: https://www.instagram.com/alexvolkanovski/

Craig Jones przyleciał do Australii wraz z Jozefem Chenem, aby poprowadzić zajęcia w Freestyle Fighting Gym. Australijczyk po raz kolejny pomaga championowi UFC w przygotowaniach do walki mistrzowskiej. Alex tym razem zawalczy o tytuł mistrza wagi lekkiej z Islamem Makhachevem.

Alex Volkanovski zawalczy w main evencie gali UFC 284 z Islamem Makhachevem. Będzie to pierwszy pojedynek Australijczyka w wadze lekkiej. Dla Rosjanina będzie to pierwsza obrona pasa mistrzowskiego, po niesamowitej walce z Charlesem Oliveira. Islam jest znany ze świetnych umiejętności parterowych. W przygotowaniach Australijczyka po raz kolejny bierze udział Craig Jones. W poprzednich walkach, Alex świetnie bronił duszeń (chociażby w walce z Brianem Ortegą). Założyciel B-Team to jeden z najlepszych zawodników na świecie, więc na pewno dołoży dużą cegiełkę w przygotowaniu do walki mistza wagi piórkowej.

Craig Jones przyleciał do Australii z Jozefem Chenem, który ostatnio wygrał swoją debiutancką walkę na gali WNO. Urywek z treningu można zobaczyć w materiale video na kanale B-Team. 

Alex Volkanovski zawalczy o pas kategorii lekkiej na gali UFC 284, która odbędzie się 11 lutego 2023 w Australii.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także