Craig Jones vs Felipe Pena Main Eventem gali UFC Invitational 4!

Dana White za pośrednictwem Instagrama ogłosił dwie najważniejsze walki zbliżającej się gali UFC Invitational 4. Co-main event zaskakuje.

Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów grapplingu. Wspominana przez Craiga walka u Amerykańskiego giganta, w końcu się materializuje. Przedstawiciel B-Team podejmie się walki z Felipe Peną. Po raz pierwszy podzielą ze sobą matę, a ich pojedynek był do przewidzenia. Między panami nie ma złej krwi, a Craig jeszcze niedawno pomagał w przygotowaniach Felipe do walki z Gordonem. Zapowiada się piękne widowisko dla którego będzie warto zarwać nockę.

W co-main evencie zmierzy się Glover Teixeira i Anthony Smith. Zawodnicy są reprezentantami czołówki kategorii półciężkiej organizacji UFC. Glover po nieudanej obronie pasa tejże kategorii odszedł na emeryturę, lecz wychodzi na to że w odstawkę poszło jedynie MMA. Brazylijczyk znany jest z wybornej pracy w parterze dzięki której odebrał pas naszemu mistrzowi. 

Anthony Smith wraca 13 maja z ponad rocznej przerwy i jego przeciwnikiem w limicie 93 kilogramów będzie Johnny Walker. Swoją ostatnią walkę w MMA stoczył z Magomedem Ankalaevem, gdzie przegrał przez TKO w rundzie drugiej. Walka z Gloverem 29 czerwca będzie ciężkim sprawdzianem do którego swojego czasu przygotowywał go Nicky Rod! 

UFC Invitational 4 odbędzie się 29 czerwca na platformie UFC FightPass. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez UFC (@ufc)

https://www.instagram.com/p/CsETZztPfFk/

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także