Krótka wiadomość Damiana Janikowskiego skierowana do swoich fanów zamieszczona na jego oficjalnym Fan Page po nieudanym starcie na Mistrzostwach Świata.
Nawet nie wiem na którym miejscu zakończyłem dzisiejsze zmagania na Mistrzostwach Świata Po ciężkiej pierwszej wygranej walce z Koreańcem, wiedziałem że coś jest nie tak … Druga walka przegrana z Japońcem , szkoda gadać … No ale nic… Ważne jest to co będzie dalej, za rok kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich.. Ten przyszły rok bedzie jeden z ważniejszych w całym 4-leciu.
Nic tylko odpocząć , za dwa tygodnie jeszcze start na Mistrzostwach Świata Wojskowych w USA … I od grudnia jeszcze mocniej, wyżej, silniej!!!!
Nie poddam sie i nie powiedziałem ostatniego słowa…
Chciał bym serdecznie podziękować za wspaniała pomoc firmie : FILIGRAN , ITOled , STROP SMART , PIT Pit Bull West Coast PL, 7Nutrition, Under Armour Polska , KONBET POZNAŃ , oraz całemu sztabowi szkoleniowemu PZZ .
Trzyma kciuki , jeszcze będzie głośno !! PIONA !



