Donald ,,Cowboy” Cerrone vs. Darren Till walką wieczoru na UFC w Gdańsku!

Donald ,,Cowboy” Cerrone vs. Darren Till walką wieczoru na UFC w Gdańsku!

UFC ogłosiło dzisiaj główną walkę wieczoru gdzie Donald “Cowboy” Cerrone zmierzy się z Darrenem Tillem w pięcio rundowym pojedynku podczas gali w Gdańsku w sobotę 21 października w Ergo Arenie.

Kibice mieszanych sztuk walki w Polsce będą mieli okazję zobaczyć w akcji weterana tego sportu, Donalda Cerrone (32-8; walczący z Albuquerque, Nowy Meksyk), który jest dobrze znany z jego elektryzujących występów w oktagonie. Wcześniej “Kowboj” zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Eddie Alvarez, Benson Henderson czy Matt Brown. Teraz Cerrone powróci do Oktagonu, aby po raz kolejny zbliżyć się do ścisłej czołówki kategorii półśredniej w organizacji.

Przeciwnikiem doświadczonego Amerykanina będzie Darren Till (15-0-1; walczący z Liverpoolu, Anglia), 24-letni, niepokonany zawodnik pod szyldem UFC stoczył trzy pojedynki i nie poniósł jeszcze nigdy porażki w całej swojej karierze w MMA. W jego ostatniej walce podczas UFC FN: VOLKOV vs. STRUVE,  Till zwyciężył dominując z Bojanem Velickovicem. Dla Brytyjczyka będzie to bez wątpienia najważniejsza walka w jego dotychczasowej karierze.
Till zrobi jednak wszystko, aby dopisać kolejne zwycięstwo do swojego konta i pozostać niepokonanym zawodnikiem. Till powiedział:

Mam 10 razy więcej siły niż on. Zatrzymam go w pierwszej rundzie! To będzie wspaniałe przeżycie zawalczyć w Polsce i mieć fanów po swojej stronie. Fani z Liverpoolu na pewno będą ze mną w Polsce i jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie. Walka wieczoru to dla mnie ogromny zaszczyt.

Dotychczasowa rozpiska:

ME:

170 Ibs: Donald Cerrone vs. Darren Till

Pozostałe walki:

185 Ibs: Trevor Smith vs Ramazan Emeev

185 Ibs: Jonathan Wilson vs Oskar Piechota

265 Ibs: Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

205 Ibs: Jan Błachowicz vs Devin Clark

135 Ibs: Damian Stasiak vs Brian Kelleher

145 Ibs: Artem Lobov vs. Andre Fili

155 Ibs: Marcin Held vs. Teemu Packalen

115 IbsKarolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel

 

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK są już w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/ufc w przedziale cenowym 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.
Aby otrzymać dodatkowe informacje wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także