Erberth Santos aresztowany za serię gwałtów i rozbojów

Popularny i szalenie utalentowany zawodnik, który wypłynął na szerokie wody w 2017 roku został aresztowany za bardzo ciężkie występki.

Trzykrotny mistrz świata Jiu-Jitsu, Erberth Santos, został aresztowany w São Paulo za serię gwałtów i rozbojów. André Pessoa, również utytułowany zawodnik został zatrzymany razem z Santosem.

Dochodzenia ujawniły, że zawodnicy używali przemocy fizycznej i broni do zastraszania i napaści seksualnych na swoje ofiary. Wiadomość została opublikowana przez brazylijskie media głównego nurtu Globo.

W czwartek (24.08) policja z Batalionu Policji w Mato Grosso do Sul aresztowała Erbertha Santosa, w Boituva, mieście w głębi stanu São Paulo, za udział w serii gwałtów i rabunków w wielu miastach w Mato Grosso do Sul. Podczas przesłuchania mężczyźni przyznali się do wszystkich przestępstw. 

Według śledztwa, zawodnicy są podejrzani o zgwałcenie co najmniej czterech kobiet, choć rzeczywista liczba ofiar może być wyższa, jak donosi policja Shock. Po aresztowaniu Erberth i André zostali przeniesieni z wnętrza São Paulo do Três Lagoas, gdzie pozostaną w areszcie.
Podczas śledztwa odkryto, że przestępstwa zostały popełnione z użyciem skrajnej przemocy, obejmującej krępowanie, grożenie i napaść na ofiary. Władze przejęły od podejrzanych 26 telefonów komórkowych, a także noże i broń palną.

Film z rabunku wcześniej zgwałconej 24-latki:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jornal Campo Grande News | MS (@campograndenews)

Zebrane materiały dowodowe:

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także