Felipe Pena odbędzie camp w Atosie przed walką z Gordonem Ryanem

Foto: https://www.instagram.com/felipepenabjj/

Felipe Pena po niezbyt udanym występie na Mistrzostwach Świata ADCC wraca do gry i już 23 lutego 2023 roku po raz czwarty zmierzy się z Gordonem Ryanem. Do tego pojedynku będzie przygotowywał się w głównej siedzibie Atosu w San Diego.

Bardzo dużo działo się przed, w trakcie, ale i po ostatnim pojedynku Ryan vs. Pena. Walka zakończyła się po werbalnym poddaniu się przez Felipe. Walka toczyła się chwilę po tragicznej śmierci Leando Lo, który był wieloletnim przyjacielem Brazylijczyka. 

Panowie spotkają się po raz czwarty. Po raz kolejny na gali Who’s Number One. Co ciekawe, Felipe Pena tym razem odbędzie camp przed walką z Ryanem w Stanach Zjednoczonych. Uda się do głównej siedziby Atosu, gdzie głównym trenerem jest wieloletni rywal Brazylijczyka – Andre Galvao. Zawodnicy spotykali się podczas swojej kariery 5 razy (3 zwycięstwa Galvao i 2 zwycięstwa Peny). Szczególnie ważna była wygrana Felipe podczas Mistrzostw Świata IBJJF w 2014 roku.

 

Andre Galvao zrewanżował się zawodnikowi Gracie Barra podczas Super Fightu na ADCC 2019, gdzie po 20 minutach wyczerpującego pojedynku wygrał 2-0.

Jesteśmy niesamowicie ciekawi tej współpracy. Czy Brazylijczykom uda się wspólnymi siłami pokonać Gordona Ryana. Deklarację Peny zdążył skomentować również sam zainteresowany – Gordon Ryan.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także