Gordon Ryan i Nicky Rodriguez na wojennej ścieżce!

’https://www.instagram.com/p/ConByENuYTH/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0409e95e-1865-42e0-a80f-e1b945195d75′

’https://www.youtube.com/watch?v=3t56iYXAgg4′

Jesteśmy świadkami rozpoczęcia Internetowej wojenki, która ma duży potencjał eskalacji fizycznej. Dwóch dawnych przyjaciół z maty i nie tylko, rozpoczyna wytaczanie dział.

Po ich niedawnym pojedynku, w grudniu na gali UFC Invitational 3, gdzie Nicky Rod prawie zaszokował cały świat grapplingu zdawało się, że echo tego spotkania ucichło. Nie mogliśmy uświadczyć uszczypliwości, którejś ze stron i pojedynek, który był swojego rodzaju zaskoczeniem (zastępstwo Rodrigueza za Magalhaesa), równie zaskakująco przeszedł do historii. Dynamicznym zwrotem akcji był podcast Marka Bells’a, którego gościem był Nicky Rod. Cała rozmowa dostępna tutaj.

Nicky nie szczędził słów krytyki Gordonowi:

„Jeśli kiedykolwiek oglądałeś Gordona, ma mnóstwo wymówek…”

„Jego największą rzeczą są sterydy. Nie możesz zyskać 50 funtów mięśni i powiedzieć: „To nieistotne”. Nie, to jest cholernie istotne. Nie byłbyś w połowie osobą, którą byłeś, gdybyś tego nie zrobił.”

„Z całym szacunkiem, ale masz kogoś, kto głosi, że technika jest królem, „technika jest królem”, więc dlaczego próbujesz być taki silny? O to mi chodzi.”

„I szczerze mówiąc, nawet bym tego nie powiedział, gdyby po tym nie powiedział: „ach, ten facet jest kur** nasmarowany”.

„Mówisz o smarowaniu, czego nie zrobiłem… To jego wymówka, mówi: „Nałożył balsam.” Po pierwsze, nie, nigdy nie oszukiwałem ani trochę. A poza tym jestem urodzonym sportowcem walczącym z nienaturalnym sportowcem i nadal potrzebujesz wymówek. Zdecydowanie nawet bym mu tego nie wypominał, ale trochę mnie to irytowało, że on mówi „on jest kur** nasmarowany”.

„Bracie, złamałem ci stopę, po prostu z tym żyj”.

 

Gordon zareagował na słowa dawnego przyjaciela umieszczając dobitny post na Instagramie. Rozpoczął go wspominając, że panowała między nimi umowa mówiąca o tym, że nie będą toczyć publicznych sporów po rozłamie teamu. Zarzuca Rodriguezowi, że ten zbudował swoją karierę na kłamstwach zaczynając od dopingu i na braniu technik jako „swoje” kończąc. Cały wpis Gordona poniżej:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gordon King Ryan (@gordonlovesjiujitsu)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także