Gordon Ryan i Roger Gracie na wspólnym treningu

’https://www.instagram.com/p/ClR92borm0N/’

Przez wielu (jak nie większość), uważani za dwóch najlepszych grapplerów swoich czasów. Panowie dzielili jedną matę pod czujnym okiem Johna Danahera. 

John Danaher podzielił się ze swoją Instagramową społecznością zdjęciem na, którym widnieje on razem z Gordonem i Rogerem. Cała trójka spotkała się przy okazji nagrywania podcastu u Lexa Friedmana na, który został zaproszony Roger Gracie. Widocznie będąc w Austin, Roger Gracie nie mógł przepuścić okazji na spotkanie się z Johnem, gdyż ten drugi miał przyjemność prowadzić treningi gdy Roger gościł w Nowym Jorku. 

Mieliśmy okazję niedawno wspominać o przemyśleniach Rogera na temat Gordona Ryan’a. Roger w wywiadzie pochlebnie odniósł się do historii jaką Gordon Ryan tworzy na naszych oczach. Uprzejmości nie brakowało i tym razem. Takie samo zdjęcie opublikował na swoim Instagramie Gordon. Pod zdjęciem możemy przeczytać, że jeden z jego celów z „bucket list” właśnie został osiągnięty. Ryan stwierdził, że po sparingu z Rogerem może ze spokojem uznać, że w dalszym ciągu Brazylijczyk jest technicznie na dużo wyższym poziomie od większości czynnych zawodników. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez John Danaher (@danaherjohn)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także