Gordon Ryan vs Felipe Pena doczeka się czwartej odsłony!

’https://www.instagram.com/p/Ck3em7dOfGT/’

Już 25 lutego 2023 roku dojdzie do rewanżu między odwiecznymi wrogami. Gordon Ryan i Felipe Pena zawalczą po raz czwarty, ich dotychczasowy wynik to 2-1 dla Peny.

Ostatnia walka tych dwóch panów była jedną wielką kontrowersją. W związku ze śmiercią Leandro Lo, do walki miało nie dojść ze względu na przyjacielską relację między nim a Felipe. Gordon (wg swojej relacji) miał zaakceptować taki stan rzeczy w przeciwieństwie do przedstawicieli FloGrappling. Mieli oni zaproponować Brazylijczykowi wyższą stawkę i w wyniku negocjacji ostatecznie do walki doszło. 

Gordon wygrał z Peną przez werbalne poddanie w 45 minucie pojedynku. Felipe powiedział, że już nie miał chęci walki stąd przedwcześnie ją zakończył. Patrząc na dyspozycję Brazylijczyka na ostatnim ADCC i dyspozycję Gordona Ryana możemy łatwo przewidzieć faworyta następnego pojedynku. Na tej samej gali odbędzie się walka Craiga Jonesa z Nicholasem Meregalim. Panowie zdobyli kolejno 2 i 3 miejsce kategorii -99 na tegorocznym ADCC. Mieli też przyjemność stanąć ze sobą w szranki, gdzie lepszym okazał się Craig Jones wygrywając decyzją sędziów. Pierwsze WNO w 2023 roku zapowiada się bardzo dobrze.  

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FloGrappling (@flograppling)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także