Gordon Ryan wypada! Felipe Pena vs Nicky Rodriguez nową walką wieczoru

FloGrappling poinformowało jako pierwsze o wypadnięciu Gordona. Jest to zwrot akcji, który na kanwie obecnej sytuacji jest wysoce niekorzystny dla Gordona.

Powodem rezygnacji Amerykanina ma być ekstremalny ból praktycznie całego ciała połączony z odwodnieniem i gorączką. Problem ze stanem zdrowia Gordona pojawił się już, w 2019 roku i nie jest już tak uciążliwy jak przez pierwszy rok, ale najwidoczniej nie jest jeszcze dość dobrze, aby Ryan mógł normalnie funkcjonować. Oto jak skomentował sytuację:

„To jedna z trudniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek musiałem podjąć, ale właściwa.

W ubiegłą środę, po ciężkich rundach, wróciłem do domu i odczułem silne bóle ciała i migrenę. Spałem od środowego popołudnia do piątkowej nocy, mając gorączkę 100-102,5 (37-40 stopni Celsjusza), nie mogąc nic jeść i pocąc się z dreszczami.

W sobotę moje ciało wróciło do trybu online i mogłem robić regularne rzeczy o niskiej intensywności, jak normalna osoba i nie byłem już przykuty do łóżka. Moja gorączka spadła, ale nadal miałem rozmytą głowę, ból głowy i bóle ciała.

Zacząłem też mieć ostrą biegunkę w sobotę, ale pomyślałem, że odkąd moja gorączka zniknęła, czuję się lepiej.

Cały tydzień nie mogłem jeść, a ostatnie 5 dni z ostrą biegunką co 30 minut… Przez ostatnie 4 dni brałem również 1 saszetkę IV dziennie, aby nadążyć za utratą płynów, ale nadal jestem tak poważnie odwodniony, że od chodzenia mam skurcze nóg.”

W miejsce Ryana wchodzi Nicky Rodriguez, czyli w ostatnim czasie wróg numer jeden Gordona. Dodatkowo Nicky zmierzy się z wrogiem numer dwa (w tym momencie) jakim jest Felipe Pena. Potencjalna wygrana Rodrigueza może otworzyć mu furtkę do natychmiastowego rewanżu z Gordonem, choć Ryan już potwierdził, że jego walka z Peną została zakontraktowana. 

Wojna pomiędzy Gordonem, B-Team nie ustępuje i wygląda na to, że ekipa Craiga Jonesa jest na prowadzeniu (biorąc pod uwagę sekcję komentarzy. Zasypują Instagram docinkami w stronę Gordona, a dzisiejszy post uderza w jego rezygnację z gali WNO. Craig odpowiada na bukiet przesłany dla Nickiego Rod’a:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Craig Jones (@craigjonesbjj)

Tutaj post Gordona odnośnie rezygnacji:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gordon King Ryan (@gordonlovesjiujitsu)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także