Ground Game Camp vol.1 – trenuj w górskim klimacie pod okiem Zybiego Tyszki i Mistrza Świata ADCC !

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję obozu treningowego organizowanego przez firmę Ground Game, która odbędzie w dniach 23-26 czerwca 2022 w górskiej miejscowości Świerardów-Zdrój. Ekipa GG przygotowała nie lada gratkę w formie instruktorów na najwyższym poziomie. 

Otóż decydując się na obóz będziecie mieli okazję trenować pod okiem popularnego Zbigniewa „Zybiego” Tyszki, któremu krajowym chwytaczom nie trzeba przedstawiać. Merytoryka, styl i wyjątkowe poczucie humoru to cechy, które czynią z Zybiego wyjątkowego instruktora od którego chce się zgłębiać wiedzę. 

Niewątpliwą „petardą” jest obecność na obozie samego Claudio Calasansa, który jest Mistrzem Świata IBJJF, ADCC i zawodnikiem ze światowej topki. Calasans jest wyjadaczem tej gry, a możliwość zgłębiania wiedzy od takich zawodników zawsze należy do wyjątkowych opcji. 

Firma Ground Game przygotowała również bonusy dla wszystkich uczestników w formie koszulek obozowych i suplementów. Obóz dedykowany jest dla trenujących na każdym poziomie zaawansowania, zwłaszcza że pod okiem tak doświadczonych instruktorów każdy będzie w stanie wynieść stamtąd mnóstwo sztosików i nowinek technicznych. 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia. Zapraszamy serdecznie ! 

 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także