Gwiazdy światowych zapasów w Krajowej Lidze Zapaśniczej!

Gwiazdy światowych zapasów w Krajowej Lidze Zapaśniczej!

Drużyny PWPW KLZ wykorzystują czas na kolejne transfery. Dotychczas z tej możliwości skorzystały dwie zapaśnicze ekipy z grupy „B” PWPW KLZ. Lider grupy „B” AZ SUPRA BROKERS Wrocław, już w najbliższym meczu z KS Budowlani Łódź, będzie walczył w swoim składzie z Mistrzem olimpijskim Aleksiejem Miszinem ( Rosja ). Aleksiej Miszin to zawodnik, który będzie rywalizował w kategorii wagowej do 85 kg, a w rundzie rewanżowej, może też startować w wadze do 98 kg. Miszin to zawodnik najwyższej klasy światowej, to bardzo mocne wzmocnienie ekipy z Wrocławia. Kolejny transfer AZ SUPRA BROKERS Wrocław, to wicemistrzyni Świata z roku 2017, Aline Focken ( Niemcy ). Zawodniczka z Niemiec, może z powodzeniem rywalizować w wadze 69 kg i 75 kg.
Zespołem, który wciąż walczy o wyjście z grupy „B”, jest drużyna KS Budowlani Łódź. Łodzianie sięgnęli po posiłki z Armenii. W barwach KS Budowlani Łódź, już niebawem zobaczymy Artura Shahinyana. Zawodnik z Armenii w tegorocznych Mistrzostwach Świata zajął XI m. w kategorii wagowej do 85 kg. Wydaje się, że może rywalizować też w kategorii wagowej do 98 kg. Łodzianie w składzie z reprezentantem Armenii, stają się kandydatem do awansu z grupy ,do rozgrywek play -off.
Kibice PWPW KLZ, z niecierpliwością oczekują kolejnych ciekawych transferów. Czy pozostałe zespoły dokonają zmian w swoich drużynach ? Czy w rundzie rewanżowej fazy zasadniczej ujrzymy nowe gwiazdy światowych zapasów ? Na odpowiedź musimy poczekać do końca listopada. Jednego możemy być pewni – walka o awans do rozgrywek play -off , będzie bardzo zacięta i wyrównana.

NOWE GWIAZDY PWPW KLZ :

ALEKSIEJ MISZIN

MISTRZ OLIMPIJSKI.

MISTRZ ŚWIATA

Dwukrotny wicemistrz Świata.

Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Świata

Sześciokrotny Mistrz Europy

Wicemistrz Europy

Sześciokrotny Mistrz Rosji

ALINE FOCKEN

Mistrzyni Świata

Wicemistrzyni Świata

Dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy

IX m. Igrzyska olimpijskie.

ARTUR SHAHINYAN

Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Europy.

Wicemistrz Świata i Wicemistrz Europy juniorów.

Brązowy medalista Mistrzostw Świata juniorów.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także