Haisam Rida łapie złodzieja przed siedzibą B-Team!

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=-oGXza9Yue4&t=614s&ab_channel=B-TeamJiuJitsu

Haisam Rida w ostatnim czasie dołączył do B-Team w Austin. Ghańczyk przygotowuje się do swojego startu na UFC Fight Pass Invitational 4, a w ostatnim czasie musiał złapać złodzieja, który chciał okraść jego samochód. Złodziej miał dość sporo pecha, że okradał samochód gwiazdy BJJ i posiadacza czarnego pasa!

Wiele razy widzieliśmy już zastosowanie technik Brazylijskiego Jiu Jitsu na ulicy. Umiejętności nabyte na sali treningowej są bardzo pomocne podczas samoobrony, a także podczas sytuacji, takich jak ta, która zdarzyła się w Austin pod siedzibą B-Team. Z drugiej strony, trzeba być totalnym idiotą, aby okradać samochód pod klubem sportów walki. Złodziej być może nie wiedział, czym jest B-Team i postanowił wykorzystać okazję.

Haisam Rida był na miejscu podczas, gdy złodziej próbował ukraść rzeczy zawodnika z jego samochodu. Ghańczyk odpoczywał w biurze B-Team po zajęciach, gdy zobaczył złodzieja przy jego samochodzie na klubowym parkingu. Reakcja była bardzo szybka – złapanie uciekającego złodzieja, obalenie, zajście za plecy, rear naked choke i kolano na brzuch!

Cała sytuacja została opisana w najnowszym vlogu na kanale B-Team (materiał od 10:14).

Jak widać na załączonych obrazkach, złodziejowi musieli pomóc ratownicy medyczni po interwencji Haisama!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także