Impotencja spowodowana robieniem wagi? Zawodnik UFC dzieli się swoją historią

Redukcja wagi nigdy nie jest łatwa… I często wiąże się z całą gamą negatywnych skutków ubocznych – niektóre bardziej szokujące niż inne.

I cóż, Alexander Hernandez z UFC ujawnił jeden z najbardziej szokujących. Mianowicie, Hernandez ustanowił rekord 5-4 w UFC w wadze 155 funtów. Ale po przegranej z Renato Moicano w lutym zeszłego roku spadł do 145 funtów. Co więc stało się produktem ubocznym redukcji wagi? 30-latek ujawnił podczas konferencji prasowej UFC Vegas 69:

Mam najlepszych dietetyków na świecie, zespół który pracuje z najlepszymi sportowcami. To nie tak, że nie jadłem, „to” było po prostu małe, człowieku. Było najgorzej. To nie było tak, że jęczałem codziennie, byłem super zamknięty, ale mój ***** nie działał rano. Byłem płci X przez trzy miesiące.

Poza tym minusem wydaje się, że Hernandez był całkiem zadowolony z tego, jak to wszystko wyglądało podczas obozu przygotowującego:

Robienie tego przez wystarczająco dużo czasu prawdopodobnie trochę obciąża mózg. Było ciężko, wszystko było na niskim poziomie. Wszystko zostało wyczerpane. Czułem się jednak silny. Czułem się szybko, czułem się szybciej niż kiedykolwiek. Kondycja podczas obozu była fantastyczna.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także