Iskrzy na linii Gordon Ryan – bracia Ruotolo. Poważne deklaracje z obu stron.

Po ostatniej wygranej Kade’a Ruotolo na gali ONE i zunifikowaniu pasa tejże organizacji doszło do wywiadu, którego treść może mocno namieszać. Kade stwierdził, że podczas ewentualnego starcia z Gordonem nie będzie mowy o poddaniu go skrętówką. 

Jego argumentacją było to, że razem z bratem mają bardzo dobrą defensywę przed takimi atakami. Można było odnieść wrażenie, że wypowiedź obejdzie się bez większego echa, zresztą sam Gordon przyznał, że nie będzie się wypowiadał w tym temacie. Szalę goryczy przeważył komentarz Tye’a Ruotolo na Instagramie adresowany Gordonowi w którym Tye w mocnych słowach stwierdził, że pośle Gordona na emeryturę. Dodatkowo zaproponował pojedynek na podobnych warunkach finansowych co z Felipe Peną, mianowicie zakład w stosunku 10-1. 

Gordon opublikował post w którym na początku oddał braciom to, że podczas słynnego Campu Modolfo jako jedyni z Atosu zachowali twarz i przez to darzy ich szacunkiem. W tym momencie życzliwość się zakończyła.

Gordon napisał o tym, że na obecną chwilę przywilejem dla zawodników jest samo wspomnienie o nich przez jego osobę. Twierdzi, że walka z nim byłaby największą wypłatą jaką kiedykolwiek by otrzymali. Ryan proponuje 50 tysięcy Tye’a Ruotolo i swoje 100 tysięcy na stół za walkę z nim. W dalszej części idzie o krok dalej i wyzywa obu braci. Proponuje walkę jeden po drugim z wytarciem maty i zmianie sprzętu po pierwszej walce. Tutaj już Gordon podbija stawkę i sugeruje ich 100 tysięcy vs jego 200 tysięcy. 

Klaruje się bardzo ciekawe starcie i nawet jakby miało dojść tylko do jednego z wymienionych pojedynków to mielibyśmy solidny main event. Kade jest świeżo upieczonym mistrzem ADCC i mistrzem organizacji ONE, zaś Tye zaliczył bardzo dobry występ w kategorii Open na tegorocznym ADCC. Pokonał między innymi Felipe Penę, czyli nemezis Gordona.  

Poniżej cała treść wpisów:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BJJ World 🥋 (@bjj.worldtv)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gordon King Ryan (@gordonlovesjiujitsu)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także