Joe Rogan opowiada o bójce w hotelu, w której uczestniczyli wraz z Eddym Bravo

Foto: https://www.instagram.com/mutsu_by_pf/

The Joe Rogan Experience to jeden z tych podcastów, które można oglądać w nieskończoność. Nie jest to takie trudne, bo Joe Rogan przeprowadził już około 2 tysięcy rozmów. Joe jest niezwykle charyzmatycznym prowadzącym, a jego gośćmi są znane postacie ze świata muzyki, polityki i oczywiście sportu, których u Rogana pojawia się coraz więcej . W jednym z ostatnich podcastów opowiedział o jednej z sytuacji, która przydarzyła się mu wraz z Eddym Bravo i Taitem Fletcherem

Joe Rogan to oczywiście wielki fan mieszanych sztuk walki, czarny pas BJJ i komentator UFC. Joe Rogan otrzymał swój czarny pas od profesora Jean’a Jacques’a Machado w 2010 roku. Znany Amerykanin coraz częściej do swojego podcastu zaprasza zawodników MMA, ale także osoby związane z jiu jitsu. U Rogana byli już: John Danaher, Gordon Ryan czy Mikey Musumeci.

W jednym ze swoich ostatnich podcastów, Joe Rogan przytoczył jedną z ciekawszych historii, która miała miejsce prawie 20 lat temu. Pewnego razu Joe wraz z Eddym Bravo (tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać) i Taitem Fletcherem (były zawodnik MMA walczący również w The Ultime Fighter) przebywali w Hard Rock Hotel w Las Vegas. Tego wieczoru spotkali pijanego mężczyznę w pokoju jednego z nich. Na jego nieszczęście, nie rozpoznał on żadnego z nich i skończyło się to dla niego … jak można było się spodziewać.   

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także