Kolejna mocna walka na Tezos WNO 19! Felipe Pena vs Haisam Rida

Foto: https://www.instagram.com/flograppling/

Kolejna mocna walka dodana do sierpniowej gali Tezos WNO 19. W main evencie zawalczy Nicholas Meregali z Kaynanem Duarte, a w co-main evencie Ffion Davies z Jasmine Rocha. Organizatorzy dodali kolejną piekielnie mocną walkę – Felipe Pena zmierzy się z Haisamem Rida!

Felipe Pena w swojej ostatniej walce miał zawalczyć z Gordonem Ryanem. Pojedynek wysypał się na ostatniej prostej z powodu złego stanu zdrowia Gordona. W zastępstwie pojawił się Nicky Rod. Po długiej walce, to Brazylijczyk został zwycięzcą pojedynku. 

Nadal czekamy na pojedynek Felipe z Gordonem, lecz będziemy musieli poczekać jeszcze trochę, ponieważ Gordon został wyłączony z walk na jakiś czas. Felipe Pena zawalczy w najbliższym czasie z Craig’iem Jones’em na gali UFC Fight Pass Invitational 4. 

Na tej samej gali zawalczy również Haisam Rida. Grappler z Ghany zawalczy w 8-osobowym turnieju w kategorii OPEN. Zawodnik B-Team w ostatnich walkach przegrywał z Griffithem (WNO), Patrickiem Gaudio (UFC Fight Pass) i Viniciusem Tratorem (Grapple ITT3).

Gala odbędzie się 10 sierpnia 2023 roku i będzie transmitowana na platformie FloGrappling.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także