Kolejni mocni zawodnicy dodani do IBJJF Crown!

Foto:

IBJJF sięga po najlepszych w swoim fachu. Największa brazylijska federacja BJJ organizuje turniej IBJJF po raz pierwszy, ale od razu zaprasza wielkie gwiazdy światowego formatu. Tym razem, poznaliśmy czwórkę zawodników, którzy zawalczą w kategorii średniej.

Gala odbędzie się w legendarnej piramidzie już 19 listopada 2023 roku. Nagrodą za wygranie całego turnieju jest 15 tys. dolarów, więc jest się o co bić, ale nie będzie o to łatwo. IBJJF zaprosił bardzo wybitnych zawodników. 

Andy Murasaki, Jackson Nagai, Pedro Maia i Tainan Dalpra. Ścisła czołówka, można rzec, że wielka szkoda, że w drabince nie pojawił się Jansen Gomes, który wygrał w finale tegorocznych Worldsów z Tainanem Dalprą. 

Na IBJJF pojawi się cała masa potencjalnych rewanzów. Na Worldsach 2022, zmierzyli się Tainan Dalpra i Andy Murasaka. Tu lepszy był Tainan Dalpra. Zawodnik AOJ ma również kolejnego „wroga”. Pedro Maia przegrywał trzykrotnie z Tainanem Dalprą. To jednak nie wszystkie rewanże, ponieważ Maia i Murasaki walczyli już ze sobą wcześniej, lecz nie na poziomie czarnego pasa. Jackson Nagai jest ostatnim uczestnikiem i będzie stanowił dużą konkurencję – Nagai jest złotym medalistą Mistrzostw Świata IBJJF 2023.

Turniej odbędzie się w formule Gi!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także