Kolejny świetny pojedynek na Polaris 24. O’Flanagan vs Colvin

Foto: https://www.instagram.com/polaris_professional/

Kolejna gala angielskiej federacji zapowiada się coraz lepiej. Do karty głównej został pojedynek dwóch doświadczonych grapplerów. Na gali Polaris 24 zawalczy również Mateusz Szczeciński, a także Ash Williams i Ryan Hall.

Gala Polaris 24 odbędzie się 3 czerwca 2023 roku w Londynie. Main eventem będzie pojedynek mistrzowski Ryan’a Hall’a z Ash’em Williams’em. Jednak, z perspektywy polskiego widza, pojedynek Mateusza Szczecińskiego i Jed’a Hue o pas mistrzowski wagi półśredniej będzie main eventem. 

Dziś Polaris poinformował o kolejnej bardzo mocnej walce, która odbędzie się na 24 edycji Polaris Professional. Dwóch bardzo mocnych zawodników -88 kg zawalczy w Londynie: Hunter Colvin vs Eoghan O’Flanagan

Hunter Colvin to doświadzony Amerykanin, który zdobył srebrny medal na trialsach ADCC. Poza tym, zawodnik dotarł do półfinału ostatniego turnieju Polaris 22 o pas mistrzowski w kat. -88 kg. W pierwszej walce wygrał z Owen’em Livesey’em, lecz potem przegrał ze zwycięzcą turnieju – Roberto Jimenezem.

Eoghan O’Flanagan zalicza ostanio świetny czas. Wygrał europejskie trialsy ADCC, a na finałach MŚ ADCC dotarł do półfinału eliminując po drodze Xande Ribeiro i Masona Fowlera. Dopiero w półfinale musiał ulec zwycięzcy Giancarlo Bodoniemu, a w walce o trzecie miejsce przegrał z Vagnerem Rocha. 

Bardzo prawdopodobne, że jest to title shot, a zwycięzca zmierzy się z Roberto Jimenezem.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także