Kyle Boehm pozbawiony pasa organizacji Polaris po antysemickich komentarzach w social media

https://www.instagram.com/p/Ckhj8iIu0HN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=67dc8e87-624b-4a85-85d4-3be4aa8a6cab

Aktualny mistrz kategorii ciężkiej organizacji Polaris – Kyle Boehm, zdobył swój pas podczas wydarzenia Polaris 20: Squads 3. Jego wyższość w walce mistrzowskiej musiał uznać Silviu Nastasa po dosyć szybkim poddaniu. Teraz Kyle zostanie bez pasa i bez możliwości udziału w wydarzeniach spod szyldu Polaris.

Dzisiaj za pośrednictwem Instagrama, organizacja Polaris opublikowała oświadczenie według, którego wychowanek 10th Planet Jiu-Jitsu dostaje bana na występy u nich i zostaje pozbawiony pasa mistrzowskiego. Decyzja zapadła po komentarzach zawodnika, które miały sugerować że neguje holokaust. 

Wygląda na to, że odebranie pasa nastąpiło w wyniku komentarza, który Boehm napisał w ostatnim poście na Instagramie długoletniego gracza NBA Kyrie Irvinga. Irving znalazł się ostatnio pod ostrzałem za udostępnienie filmu dokumentalnego zatytułowanego „Hebrajczycy dla Murzynów: Obudź się czarna Ameryko” na swoich oficjalnych kontach na Twitterze i Instagramie. Dokument został ostro skrytykowany ze względu na antysemicki charakter i negowanie holokaustu. Na Instagramie Irvinga zostały opublikowane przeprosiny. Kyle włączając się do dyskusji, przekreślił swoją przyszłość w organizacji Polaris.

 

Cały post poniżej:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hélà (@kyrieirving)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także