Luke Griffith chce rewanżu z Nickym Rodem

Foto: https://www.instagram.com/luke_griffithjj/

Luke Griffith chce rewanżu z byłym podopiecznym swojego trenera. Nicky Rod, który ostatnio został mistrzem EBI jest na celowniku zawodnika New Wave Jiu-Jitsu.

Luke Griffith wygrał swój ostatni pojedynek na gali WNO z Haisamem Rida. Zawodnik New Wave Jiu-Jitsu bardzo szybko zakończył swój pojedynek, dzięki błyskawicznej skrętówce. Wiele osób myślało, że to zawodnik trenujący ostatnio w B-Team będzie faworytem tego pojedynku. W ostatnim czasie, to właśnie Rida wygrał w spektakularny sposób na MŚ ADCC z legendarnym Cyborgiem. Luke Griffith na ADCC przegrał już w pierwszej rundzie, pomimo tego, że wygrał on trialsy ADCC, które odbywały się w Luboniu koło Poznania. 

Luke Griffith w ostatnim czasie pracował bardzo wiele nad leg lockami. Po ostatniej gali WNO, pochwał nie szczędził John Danaher – główny trener Luke’a. 

W ostatnim wywiadzie dla FloGrappling, Luke wypowiedział się na temat przeciwnika, z którym chciałby zawalczyć na przyszłej gali WNO. Nick Rod w ostatniej walce pokonał Luke’a przez balaszkę w ćwierćfinale EBI. Luke czeka na odpowiedź zawodnika B-Team. Wydaje się, że mogłoby to być świetne starcie, lecz faworytem wydaje się być srebrny medalista ADCC z B-Team.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także