Maciul wygrywa Polaris Contenders i zawalczy w Grand Prix o 30 tys. dolarów

Foto: https://www.instagram.com/maciul_bjj/

Świetnie dni dla fanów polskiego BJJ. Po świetnych występach Polaków na Mistrzostwach Świata w Grapplingu, przyszedł czas na kolejne dobre wieści. Marcin Maciulewicz wygrywa Polaris Contenders i zgarnia bilet do wielkiego finału Grand Prix Absolute.

Marcin zamyka stawkę Grand Prix Polaris. Z kim zawalczy już 30 września? Dwukrotny Mistrz Świata ADCC, Mistrz Świata ADCC, zwycięzca European Trials ADCC. Skład na turniej jest niesamowity – Duarte, Bodoni, O’Flanagan … Nie będzie łatwo! Nagroda to 30 tys. dolarów!

Zawodnik Aligatores Fight Club wziął udział w turnieju eliminacyjnym do GP Polaris. Turniej odbywał się w siedzibie Great Britain TOP TEAM w Londynie. Marcin miał 4 walki: pierwsza wygrana przez skrętówkę w 20 sekund, druga wygrana przez skrętówkę, trzecia wygrana na punkty przez zajście za plecy i finał wygrany przez sweep.

Turniej finałowy odbędzie się 30 września 2023 roku, a w międzyczasie, Maciulewicz zawalczy w europejskich trialsach ADCC, które odbędą się 16 września 2023 roku w Warszawie!

Trzymamy kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polaris Professional Jiu Jitsu (@polaris_professional)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także