Marcelo Garcia Update: wyniki badań są bardzo dobre!

Cały świat Jiu-Jitsu został zwalony z nóg na wieść o nowotworze znajdującym się w brzuchu legendy naszego sportu. Wiadomość od Marcelo brzmi bardzo optymistycznie.

24 stycznia Marcelo opublikował informację o swoich problemach zdrowotnych. Od tamtej pory nie mieliśmy wielu informacji dotyczących przebiegu leczenia. Informacje, które mamy teraz są zdawkowe ale rzucają o wiele lepsze światło na całą sytuację. 

„W zeszłym tygodniu poszedłem zrobić wszystkie badania, przed moją operacją. Osiągnąłem najlepsze możliwe wyniki. Czuję się naprawdę dobrze. Moja operacja jest zaplanowana na jutro, bardzo wcześnie rano. Nie mogę się doczekać, naprawdę nie mogę się doczekać, aż pozbędę się tego czegoś z mojego ciała. I nawet po tym, jak dostanę kilka sesji chemii, to (operacja) sprawi, że będzie to jeszcze łatwiejsze. Ponieważ guz jest prawie wysuszony. Chcą się tylko upewnić, że nic tam nie zostało. Więc czuję się naprawdę dobrze na jutro. Naprawdę doceniam wysłane przez was wiadomości. Cała ta pozytywna energia. Jutro idę na operację, czuję się naprawdę dobrze i czuję jakby to był kolejny finał. Więc naprawdę nie mogę się tego doczekać. Dziękuję bardzo.”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelo Garcia (@marcelogarciajiujitsu)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także