Mark Zuckerberg w kulance z 4-krotnym mistrzem świata

Foto: https://www.instagram.com/mikeymusumeci/

Mark Zuckerberg to jeden z najbardziej znanych ludzi na świecie. Jeden z głównych założycieli Facebooka i obecny dyrektor generalny Meta od jakiegoś czasu trenuje brazylijskie jiu jitsu, a kilka tygodni wystartował w swoich pierwszych zawodach BJJ. Wczoraj, wrzucił wspólne urywki z treningu BJJ&MMA z Mikey’em Musumeci’m.

Najmłodszy miliarder świata rozpoczął swoją przygodę ze sportami walki pewien czas temu. Kilka tygodni temu pochwalił się swoim pierwszym startem na lokalnym turnieju. Zadebiutował w dywizji Master 2 i zdobył dwa medale (złoty i srebrny).

Amerykanin w dalszym ciągu rozwija swoje umiejętności parterowe, a wczorajszego popołudnia odbył trening z Mikey’em Musumeci’m. Musumeci to jeden z najbardziej utalentowanych kimoniarzy na świecie. Jest 4-krotnym mistrzem świata IBJJF na czarnym pasie, pomimo tego, że ma dopiero 26 lat. Mikey to także gwiazda singapurskiej federacji ONE i posiadacz pasa mistrzowskiego w submission grappling. 

Mark Zuckerberg to kolejna bardzo znana i wpływowa postać, która trenuje brazylijskie jiu jitsu. Miejmy nadzieję, że trenowanie BJJ przez tak znane osoby, jak dyrektor generalny firmy Meta pozwolą wypłynąć na głębokie wody i zainteresują jeszcze większą liczbę osób.

Mark coś tak kuma, jak na biały pas … 🙂 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także