Mateusz Flaga po kolejnej wizycie w Tristar Gym otwiera zapisy na seminaria

Jeden z bardziej utytułowanych lekkich w Polsce Mateusz Flaga po raz drugi w tym roku odwiedził kanadyjski Tristar Gym. Profilu tej akademii raczej nie trzeba nikomu przybliżać, a takie nazwiska jak Firas Zahabi czy Georges St Pierre raczej mówią same za siebie. 

Mateusz już podczas swojej pierwszej wizyty załapał dobre relacje z ekipą i samym trenerem i został miło przyjęty. Długo nie zastanawiał się nad kolejną wizytą z której właśnie wrócił i zdał nam krótką relacje z wyjazdu:

W sierpniu po raz trzeci wybrałem się do Kanady na 4 tygodnie do klubu Tristar Gym, gdzie trenuje m.in Georges St. Pierre (z którym miałem okazję wielokrotnie trenować), a trenerem jest znany w świecie MMA/BJJ Firas Zahabi. Poziom sparingpartnerów należy do tych z wyższej półki, a poziom szkolenia to ścisła czołówka światowa. Z każdego wyjazdu zawsze wracam z masą nowych technik, koncepcji na walkę oraz prowadzenia treningów. Firas Zahabi to wieloletni przyjaciel i prawa ręka samego Johna Danahera, który promował go na czarny pas. Współpracują ze sobą od wielu lat aż po dzisiaj. Podczas tego wyjazdu z racji na nadchodzące ADCC pracowaliśmy głównie nad aspektem zapaśniczym pod Jiu Jitsu (reakcje po obaleniu, kontrola, ekspozycja pleców itd), a także walką gardą z dużą ilością leglocków i gilotyn.

Więcej o jego wizycie w Tristar Gym możecie dowiedzieć się z jego gościnnego udziału w Wolna Mata Podcast. Mateusz właśnie rozpoczyna cykl seminariów, a dwa z nich odbędą się w najbliższym czasie w Krakowie i Białymstoku. Jeżeli chcecie zaczerpnąć wiedzy, którą nabył trenując ze światową czołówką to kierujcie zapytania o terminy na jego instagramowy profil.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także