Meregali odpowiada na krytykę dotyczącą ceny jego seminariów

Nicholas Meregali to absolutny Top zawodników w kimonach. Wiedza może być bezcenna, ale czy 250 dolarów za seminarium to dobra cena?

Na Brazylijczyka spadła krytyka kiedy na jaw wyszła kwota na jaką wycenił 4-godzinny trening ze sobą. Multimedalista ma zgarniać 250 dolarów za jedną osobę, w grupie max. 50 osób. Meregali postanowił się odnieść za pośrednictwem swojego Instagrama.

„Jeśli uważasz, że 250 $ to zbyt drogo, aby uczyć się od jednego z najlepszych na świecie, dosłownie nie masz pojęcia, jak trudno jest zostać jednym z NAJLEPSZYCH. Dokładnie wiesz, jakie to trudne, ale mogę ci szybko przypomnieć.

Jeśli trenujesz Jiu Jitsu, proszę, spójrz wstecz na cały wysiłek, jaki w to włożyłeś. Powiedz mi, jaki poziom osiągniesz z całym wysiłkiem, który wkładasz?? Prawdopodobnie wysiłek, jaki wkłada jeden z najlepszych na świecie, aby osiągnąć swój poziom, jest 50 razy większy niż praca, którą wykonałeś. To zabawne, że wciąż widzimy ludzi, którzy zaniżają ceny Jiu Jitsu w 2023 roku. Co zrobisz z 250 $ ??🤷🏼‍♂️ gdybym miał szansę, zapłaciłbym 100 razy więcej, aby spotkać Rogera Federera, ale niestety nie jest taki tani.”

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M E R E G A L I (@nicholasmeregali)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także