Mica Galvao na treningu MMA z legendarnym Rodolfo Vieirą

’https://www.instagram.com/p/CqUVYuMsjbi/’

Młodego prospekta zabrakło na tegorocznych Pan Champioships, gdzie jak zwykle byłby wyzwaniem w kategorii do 77 kg. Pojawił się jednak na treningu z dużo bardziej doświadczonym Vieirą i czy to zapowiedź czegoś nowego?

Na pewno możemy żałować, że Mica nie pojawił się na Pan Championships. Nie wiadomo czym był spowodowana jego absencja, ale potencjalny bój z Jonathanem Alvesem, lub w przypadku kategorii średniej z Tainanem Dalprą mógłby być świetnym widowiskiem. Mica sam przyznał, że nie zamierza rezygnować z kimon na rzecz No-Gi ze względu na kultywowanie tradycji BJJ więc ten powód nieobecności możemy wykluczyć. 

Od początku tego roku Mica zaliczył 4 występy i każdy z nich wygrał przed czasem. Na tą chwilę wiadomo, że w kwietniu młody Brazylijczyk weźmie udział w dwóch dobrze obsadzonych wydarzeniach (Majestic BJJ Challenge i BJJ Stars 10). 

Tymczasem możemy oglądać młody talent w rękawicach od MMA! To wszystko za sprawą posta opublikowanego za pośrednictwem Instagrama Galvao. Zaraz obok niego stanął jeden z najbardziej utalentowanych zawodników BJJ – Rodolfo Vieira.

Rodolfo Vieira jest nie tylko 5-krotnym mistrzem świata IBJJF i mistrzem świata ADCC, ale jest także jednym z najbardziej utytułowanych zawodników brazylijskiego jiu-jitsu w mieszanych sztukach walki. Od dłuższego czasu walczy w UFC, gdzie ma rekord 8-2 – z czego siedem wygrał przez poddanie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Micael Galvão Bjj (@micagalvaojj)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także