Mistrz Świata ADCC Orlando Sanchez odszedł w wieku 40 lat

Foto: https://www.instagram.com/orlandogb72/

Wczoraj wieczorem świat BJJ obiegła bardzo smutna wiadomość. Złoty medalista z Mistrzostw Świata ADCC 2015, Orlando Sanchez odszedł w wieku 40 lat.

Orlando Sanchez był jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników BJJ na świecie. Orlando walczył również w MMA, gdzie wygrał 5 walk z rzędu, nie zaliczając porażki. Zawodnik urodzony w Kalifornii był wieloletnim zawodnikiem Gracie Barra, a także prowadził swoją własną akademię pod ich sztandarem.

Orlando Sanchez to złoty medalista Mistrzostw Świata ADCC z 2015 roku. W 2017 roku, zdobył srebrny medal po niesamowitej walce finałowej z Marcusem „Buchecha” Almeidą. W 2019 roku, odpadł w drugiej walce z Nickiem Rodem. W tym roku, pojawił się również na Mistrzostwach Świata ADCC, lecz przegrał w pierwszej walce. Nikt nie spodziewał się, że będzie to jego ostatnia walka w życiu.

Orlando Sanchez zostawił żonę i trójkę dzieci, z którymi bardzo często publikował zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Orlando był niesamowitym zawodnikiem, którego będzie bardzo brakować na matach BJJ!

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także