Musumeci i Rutolo wygrywają na gali ONE Championship [VIDEO]

Foto: https://www.instagram.com/onechampionship/, https://www.instagram.com/ruotolobrothersjiujitsu/

Jesteśmy już po historycznej, pierwszej gali ONE Championship w Stanach Zjednoczonych. W walkach submission grappling odbyło się bez większych niespodzianek. Mikey Musumeci obronił swój tytuł mistrzowski, a Tye Ruotolo pokonał mistrza MMA Reinera De Ridder.

Gala ONE Championship odbyła się w miniony piątek w USA. W walce wieczoru odbyła się trzecia walka pomiędzy Demetriousem Johnsonem i Adriano Moraesem. Johnson wygrał po pięciu rundach mocnego pojedynku. Sędziowie byli jednogłośni! W świetnym stylu zaprezentował się Sage Northcutt. W 39 sekund poddał swojego przeciwnika skrętówką!

Kolejny raz świetnie zaprezentował się Mikey Musumeci. Wielokrotny mistrz świata IBJJF nie dał szans zawodnikowi z Atosu. Mikey wygrał po raz 4 z rzędu w federacji ONE i dorzucił drugie poddanie.

W drugiej walce na zasadach submission grappling zawalczył Tye Ruotolo i Reiner De Ridder. Amerykanin po swojej ostatniej zwycięskiej walce (z Maratem Gafurovem) chciał zawalczyć z mistrzem MMA De Ridderem. Holender zaakceptował wyzwanie, lecz przegrał przez decyzję sędziowską z Ruotolo.

Na gali pojawił się także podwójny, były mistrz KSW – Roberto Soldić. Przegrał przez TKO w drugiej rundzie. Pełne wyniki historycznej gali ONE Championship poniżej!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także