Najdek, Mazur i Iwat Mistrzami Europy w grapplingu!

Foto: https://www.instagram.com/m4tevsz/, https://www.instagram.com/psuj_jitsu/, https://www.instagram.com/najdas_bjj/

Świetne wyniki zanotowali nasi grapplerzy w Bukareszcie. W dywizji bez kimon, Mistrzami Europy zostali: Kuba Najdek, Mateusz Mazur i Andrzej Iwat. Poza tym, Wojtek Pająk, Kamil Rosiak, Piotr Fręchowicz i Paweł Jaworski zdobyli brązowe medale.

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy w Grapplingu za nami. Panowie bez kimon spisali się świetnie.

Kuba Najdek wygrał swoją dywizję do 77 kilogramów. Zawodnik CheckMat Poznań zaliczył 2 poddania i 2 razy wygrał na punkty.

Mateusz Mazur z Berserkers Szczecin wygrał dywizję do 84 kilogramów. Podopieczny Piora Bagińskiego wygrał 4 walki i został mistrzem Europy Seniorów w Grapplingu.

Andrzej Iwat po raz drugi z rzędu został Mistrzem Europy w Grapplingu. Zawodnik Złomiarz Team wygrał 3 walki i sięgnął po złoto w Rumunii.

Poza nowymi Mistrzami Europy, Polacy mogą pochwalić się również 4 brązowymi medalami z Mistrzostw Europy w Grapplingu. Wojtek Pająk zdobył brązowy medal w kategorii do 66 kilogramów, Paweł Jaworski przegrał w półfinale z Mateuszem Mazurem, ale wygrał walkę o 3 miejsce i zdobył brązowy medal. Piotr Fręchowicz zdobył brązowy medal w kategorii do 92 kilogramów. Brązowy medal dorzucił również Kamil Rosiak w kategorii do 77 kilogramów. Kolejny medal z Grapplingowych zawodów przywozi Wojtek Pająk, który zdobywa brązowy medal w kategorii do 66 kilogramów. 

Gratulujemy i czekamy na kolejne medale w kimonach!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także