Nicholas Meregali nie odwiesza kimona! Już w maju zobaczymy go znowu w GI

Gale WNO przyzwyczaiły nas do występów w formule No-Gi, ale oto następuje przełom. Na rozpisce znalazła się obiecująca walka w kategorii ciężkiej.

Nicholas Meregali zarzekał się, że jego występ na PAN-sach będzie wyjątkiem ze względu na jego koncentracje na formule No-Gi. Włodarze WNO postarali się, aby Meregali zmienił swoje zdanie. Tym oto sposobem, pośród karty walk przepełnionej świetnymi grapplerami znajduje się jedna walka w formule Gi gdzie Nicholas Meregali podejmie Pedro Marinho. Zapowiedziana walka, w Gi będzie zawierała zestaw zasad WNO. Mecz zaplanowano na 15 minut, a wszystkie poddania i ataki na nogi są legalne. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie poddania lub decyzji sędziów.

Nicholas Meregali o walce:

„Po kilku fatalnych występach w weekend z 15 meczami i tylko 3 poddaniami w głównej drabince, teraz moja kolej, aby pokazać, czym jest prawdziwe Jiu-Jitsu. W moim ostatnim turnieju rozegrałem 7 walk i wygrałem 6 przez poddanie. Prawie się nie pociłem przez cały turniej, z wyjątkiem finału, w którym zdobyłem 11×0 lol trudny mecz.

18 maja startuję w Gi na WNO i nie mogę się tego doczekać. Plan jest taki, żeby mieć dłuższy obóz przed tą walką, ponieważ przed Pans miałem tylko 3 tygodnie na sobie Gi, raz dziennie. Czułem się trochę dziwnie podczas mojego ostatniego występu w Gi i już nigdy tego nie poczuję. Cieszę się, że mogę ogłosić mecz.”

karta walk WNO:

  • Main Event: Nicholas Meregali vs Pedro Marinho – Heavyweight Gi
  • Co-Main Event: Rafael Lovato Jr.vs  Elder Cruz  – Light Heavyweight 
  • Tubby Alequin vs Alex Enriquez – Women’s Flyweight
  • Jacob Couch vs Izaak Michell – Middleweight
  • Dante Leon vs Ruan Alvarenga – Lightweight

Prelimsy zostaną ogłoszone niedługo.

Galę obejrzycie za pośrednictwem FloGrappling już 18 maja.

Meregali & Marinho Bringing The Gi Back To Tezos WNO On May 18

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także