Niesamowita seria Kade’a Ruotolo trwa. Amerykanin z pierwszą udaną obroną pasa ONE

Foto: https://www.instagram.com/ruotolobrothersjiujitsu/

Była to trzecia walka Kade’a Ruotolo w singapurskiej federacji sztuk walki. Najmłodszy zwycięzca złotego medalu ADCC kontynuuje swoją świetną serię walk bez porażki i po raz pierwszy broni pasa ONE Championship. Trzeba przyznać, że Matheus Gabriel postawił najtrudniejsze warunki wychowankowi Atosu.

Pojedynek zaledwie po 3 sekundach przeniósł się do parteru po świetnym wyłapaniu kostki przez Kade’a. Matheus Gabriel próbował wskoczyć do gardy, lecz Ruotolo rozbił go bardzo mocno o matę. W dalszej części pojedynku, mistrz świata ADCC próbował wskoczyć do dosiadu Brazylijczyka. Nie udało się, lecz Amerykanin wyłapał nogę zawodnika Checkmatu. Brazylijczyk bardzo dobrze zapracował w obronie i wyciągnął nogę z zagrożonej pozycji. W pozostałym czasie, podopieczny Andre Galvao zaznaczał swoją dominację i szukał poddania.

Kade Ruotolo zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Czy jest ktoś w stanie zatrzymać zawodnika Atosu? Kade w takiej formie nie ma sobie równych w swojej kategorii wagowej. łatwego zadania nie będzie miał Yod Chatri (szef organizacji ONE), który będział musiał znaleźć kolejnego przeciwnika dla Ruotolo.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także