Miniony weekend zaowocował kilkoma nowymi czarnymi pasami w naszym kraju.
26 maja, w sobotę, czarny pas z rąk Jarosława Kocha, Marcina Kocha i Leonardo Nevesa otrzymał Alex Koch, zawodnik Unii Jiu Jitsu.

Co więcej, tego samego dnia podczas seminarium w Copacabanie Warszawa, czarny pas otrzymał Grzegorz Waligóra z poznańskiej Copy. Promocję otrzymał z rąk Braulio Estimy.
https://www.facebook.com/dagmara.dobrogojska/videos/1706550559398292/
Trzecim czarnym pasem z 26 maja jest Tomasz Rudzki, któty również otrzymał promocję od Braulio Estimy.

Oprócz Tomasza i Grzegorza, po tym samym seminarium, czarne pasy otrzymali Daniel Konicki oraz Sebastian Wrzos z Copacabany Warszawa!

Ponadto, promocję od Estimy otrzymali przedstawiciele bydgoskiej Copacabany: Paweł Węsierski oraz Piotr Matysiak!

Dodatkowo, doszły do nas wiadomości, że dwa tygodnie wcześniej podczas seminarium w Vagnerem „Boca” Guimaraesem, Marek Ujejski z Grappling Bochnia otrzymał także promocję na czarny pas!

OGROMNE GRATULACJE!



