O’Flanagan vs Tackett – mocna walka weteranów ADCC na karcie walk GrappleFest 17

Foto: https://www.instagram.com/grapplefest/

Mamy pierwsze bardzo mocne ogłoszenie. Weterani ADCC zawalczą o pas mistrzowski do 90 kilogramów. Eoghan O’Flanagan stanie do obrony pasa mistrzowskiego z bardzo utalentowanym Williamem Tacketettem.

GrappleFest 17 odbędzie się już 18 listopada 2023 roku. Jak zwykle, gala odbędzie się w Fusion w Liverpoolu. Organizatorzy ogłosili właśnie pierwszy pojedynek.

Eoghan to weteran GrappleFest, który ostatnio zdobył pas mistrzowski do 90 kilogramów (pokonał Jacoba Coucha na gali GrappleFest 14). Anglik w kilka lat stał się jednym z najlepszych grapplerów na Starym Kontynencie. Zdobył 4 miejsce na MŚ ADCC 2022 i zaliczył świetny występ, na którym cały świat mógł zobaczyć jego świetne ataki na nogi.

William to zwycięzca trialsów ADCC West Coast, lecz na MŚ ADCC przegrał w pierwszej rundzie z Mateuszem Szczecińskim. Tackett zaliczył bardzo mocny debiut na poprzedniej edycji GrappleFest. Amerykanin udusił Bradley’a Hilla w stójce (slick front choke). Już w drugiej walce będzie miał szansę zdobyć pas mistrzowski angielskiej federacji GrappleFest. 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także