Oliver Taza spoliczkowany przez swojego przeciwnika po skończonej walce [Video]

’https://www.reddit.com/r/bjj/comments/yuzekl/when_you_let_sore_losers_compete_in_bjj/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=5&utm_content=share_button’

Wychowanek Johna Danahera zaliczył bardzo dobry występ na Mistrzostwach Europy IBJJF No-Gi. Taza zwyciężył swoją kategorię i zajął drugie miejsce w kategorii Open, po boju z Adamem Wardzińskim w finale. Jednak jedna z walk w rozpisce na pewno na długo zapadnie mu w pamięci.

Przeciwnik, z którym przyszło się pojedynkować Oliverowi to Muslim Patsarigov. Muslim był już wcześniej znany z tego typu zachowań po walce z AJ Agazarmem. Podczas pojedynku z „Florida boy’em”, Muslim w czasie stójkowej gry zapaśniczej w wyrazie frustracji uderzył Agazarma, po czym kopnął element dekoracji przy macie. 

Podobna sytuacja miała miejsce w zeszły weekend na Mistrzostwach Europy. Po zakończonej walce Oliver w ramach gestu fair play, podał rękę Muslimowi. Muslim wykorzystał ten moment, aby spoliczkować Tazę. Również w tym przypadku poza przeciwnikiem ucierpiała dekoracja przy macie. Klubowy kolega Tazy – Daniel Manasoiu, poprzysiągł zemstę na Patsarigovie. Zaproponował pojedynek z wyłożeniem pieniędzy na stół ale zdaje się, że Muslim nie zdecyduje się na to starcie.

Film ze zdarzenia, pierwotnie można było obejrzeć na Instagramie ale z jakiegoś powodu zniknął. Wielu użytkowników portalu Reddit zauważyło, że Muslim mimo uderzenia Aj Agazarma w 2017 roku może dalej startować pod szyldem IBJJF. Jeżeli po wydarzeniu z poprzedniego weekendu nie zostanie nałożona na niego żadna kara od organizacji może to się skończyć skandalem, a przede wszystkim któryś z zawodników w końcu może ucierpieć.

When you let sore losers compete in BJJ… from bjj

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także