Ostatnie godziny -51% na BJJ Fanatics

Foto: https://www.instagram.com/gordonlovesjiujitsu/

BJJ Fanatics to największa platforma do nauki brazylijskiego jiu jitsu, która została założona przez Bernardo Faria’e i Michaela Zenga. Przy okazji Black Friday, materiały z BJJ Fanatics możesz uzyskać ze zniżką -51%. Musisz się spieszyć, bo promocja kończy się w niedzielę nad ranem.

W pewnym momencie naszej przygody z jiu jitsu zadajemy sobie bardzo ważne pytanie odnośnie naszego stylu. Niektórzy z nas specjalizują się w leglockach, a inni będą uwielbiać przechodzenie gardy i mocną presję z góry. BJJ Fanatics to miejsce, które jest znane wszystkim zawodnikom na świecie. Swoje szkoleniówki udostępniają tu najwięksi fachowcy w tym sporcie: John Danaher, Gordon Ryan, JT Torres, Marcelo Garcia i wielu innych. Swoje techniki i myczki udostępnia również Adam Wardziński czy Kamil Wilk. Prawdopodobnie kwestią czasu jest pojawienie się serii leglocków od Mateusza Szczecińskiego. 

Materiały są w dość zaporowych cenach dla przeciętnego jiu jiteiro, bo niektóre materiały kosztują ok. 200$. BJJ Fanatics bardzo często oferuje duże rabaty związane z różnymi świętami, czy też Black Friday. W tym roku, Bernardo Faria zaproponował -51% z okazji Czarnego Piątku na wszystkie szkoleniówki. Przy zamówieniu wystarczy wprowadzić kod BLACKFRIDAY2022

Materiały można oglądać na platformie na stronie WWW, a także w aplikacji mobilnej BJJ Fanatics. Co więcej, materiały można pobierać, aby korzystać z nich, gdy nie mamy dostępu do Internetu. Zakupu można dokonać przez stronę internetową: https://bjjfanatics.com lub aplikację mobilną. 

 

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także