Pablo Popovitch na Grappler Quest i w MMA !

fot. tatame.com

Zwycięzca kategorii -76,9 kg na ADCC 2009 Pablo Popovitch wygrał kolejny turniej no gi, tym razem 1 maja w Paryżu. 30 letni Pablo wygrał swoją kategorię do – 84 kg oraz doszedł do finału absoluto, gdzie miał się zmierzyć z Jeffem Monsonem.

Miałem 8 walk i większość wygrałem przez poddanie. Spotkałem się z Jeffem w finale absoluto. Jesteśmy przyjaciółmi i sparing partnerami przeszło 10 lat dlatego nie było możliwości, abyśmy walczyli ze sobą.

Pablo planuję także debiut w MMA i udział na Grappler  Quest:

Zawody zafundowały mi małe przygotowania do mojej kolejnej walki. Moja walka w MMA odbędzie się 4 czerwcana gali Rock and Rumble 3 na Florydzie. Zamierzam także uczestniczyć na Grapplers Quest- 32 osobowym turnieju w lipcu, gdzie poziom będzie na prawdę wysoki, ale trenuję ciężko i mam nadzieję na udany debiut w MMA.

Grappler Quest, 32 osobowy turniej odbędzie się 10 i 11 lipca, gdzie do zgarnięcia będzie 10 000 $. Będziemy mogli zobaczyć m.in Xande Ribeiro, Josha Barnetta, Jeffa Monsona, Roberto “Cyborga” Abreu, Daniela Moraesa czy wyżej wspomnianego Pablo Popovitcha.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także