Polacy zdobyli 63 medali na Mistrzostwach Europy IBJJF 2023

  • Foto: https://ibjjf.com/

Największa kimoniarska impreza tego roku właśnie się zakończyła. Pomimo tego, że nie udało się zdobyć złota w kategorii czarnych pasów, Polacy przywieźli worek medali. W sumie zdobyliśmy 61 medali: czarne pasy zdobyły 9 medali, brązowe pasy 10, purpurowe 18, niebieskie 16 i białe 8.

Czarne pasy:

  • Jakub Najdek – 3 miejsce (Adult)
  • Adam Wardziński – 2 miejsce (Adult)
  • Zofia Szawernowska – 3 miejsce (Adult)
  • Magdalena Loska – 3 miejsce (Adult)
  • Krzystof Flak – 3 miejsce (Master 1)
  • Maksymilian Wiśniewski – 3 miejsce (Master 1)
  • Adam Górny – 3 miejsce (Master 3)
  • Wojciech Bąk – 3 miejsce (Master 3)
  • Eugeniusz Barański – 3 miejsce (Master 6)

Brązowe pasy:

  • Jerzy Izdebski – 3 miejsce (Adult)
  • Damian Kowenicki – 1 miejsce (Master 4)
  • Krzysztof Olszewski – 3 miejsce (Master 4)
  • Tomasz Niedziela – 3 miejsce (Master 4)
  • Tomasz Niedziela – 1 miejsce OPEN (Master 4)
  • Paweł Szostek – 2 miejsce (Master 3)
  • Konrad Pietkiewicz – 3 miejsce (Master 3)
  • Konrad Pietkiewicz – 2 miejsce OPEN  (Master 3)
  • Dominik Zwierzyński – 1 miejsce (Master 3)
  • Michał Krawczyk – 3 miejsce (Master 3)
  • Damian Wolny – 1 miejsce (Master 1)

Purpurowe pasy:

  • Paweł Jaworski – 2 miejsce (Adult)
  • Agata Perenc – 1 miejsce (Adult)
  • Laura Sieradzan – 2 miejsce (Adult)
  • Andzelika Glapiak – 1 miejsce (Master 3)
  • Karolina Winter – 3 miejsce (Master 3)
  • Małgorzata Korneluk – 3 miejsce (Master 3)
  • Małgorzata Korneluk – 3 miejsce OPEN (Master 3)
  • Dawid Stanczyk – 3 miejsce (Master 3)
  • Dawid Stanczyk – 3 miejsce OPEN (Master 3)
  • Artur Galiński – 3 miejsce (Master 4)
  • Piotr Sztejner – 1 miejsce (Master 4)
  • Grzegorz Sypniewski – 2 miejsce (Master 4)
  • Agnieszka Luszpak-Zając – 3 miejsce (Master 4)
  • Jarosław Borowski – 1 miejsce (Master 5)
  • Dariusz Kwiatkowski – 1 miejsce (Master 5)
  • Zbigniew Krawczuk – 2 miejsce (Master 6)
  • Stanisław Lichodziejewski – 3 miejsce (Master 6)
  • Dawid Wyrozębski – 1 miejsce (Master 1)
  • Monika Woźniak – 3 miejsce (Master 1)
  • Jarek Borowski – 1 miejsce (Master 5)

Niebieskie pasy:

  • Anna Torkoniak – 1 miejsce (Juvenile 1)
  • Tymoteusz Marcula – 2 miejsce (Juvenile 2)
  • Kamil Kmiotek – 3 miejsce (Master 1)
  • Patrick Borowczak – 3 miejsce (Master 1)
  • Patrick Borowczak – 2 miejsce OPEN (Master 1)
  • Marcin Tomaszewski – 3 miejsce (Master 4)
  • Marcin Tomaszewski – 1 miejsce (Master 4)
  • Dominika Zmuda – 1 miejsce (Juvenile 2)
  • Zuzanna Kowalska – 3 miejsce (Juvenile 2)
  • Natasza Zając – 3 miejsce (Juvenile 2)
  • Remigiusz Makulec -2 miejsce (Master 3)
  • Łukasz Borciuch – 3 miejsce (Master 3)
  • Krystian Klasa – 1 miejsce (Master 2)
  • Natalia Kwietniewska – 1 miejsce (Master 1)
  • Bartosz Stiler – 2 miejsce (Adult)

Białe pasy:

  • Piotr Putyra – 1 miejsce (Master 1)
  • Kacper Ferszter – 2 miejsce (Juvenile 2)
  • Maja Cybulska – 2 miejsce (Juvenile 2)
  • Tomasz Kowalczyk – 2 miejsce (Master 4)
  • Kamila Szarek – 2 miejsce (Adult)
  • Karolina Partyka – 3 miejsce (Adult)
  • Dariusz Kowalewski – 2 miejsce (Master 2)
  • Paweł Szymański – 3 miejsce (Master 3)

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także