Pryzmat Jiu Jitsu Pro: Cezary Stefańczuk vs Kacper Rot

Poznaliśmy kolejne zestawienie na pierwszej edycji Pryzmat Jiu Jitsu Pro. W jednym z pojedynków karty głównej, zmierzą się ze sobą: Cezary Stefańczuk (Copacabana Team) i Kacper Rot (Gold Team).

Stefanczuk vs Rot

Cezary Stefańczuk, znany jest ze swoich zabójczych dźwigni na nogi, a także z tego, że bardzo często kończy swoich rywali przed czasem. Reprezentant Copacabany prowadzi także popularny blog podróżniczy, pod nazwą Road Jitsu. Jest w znakomitej formie, co potwierdzał na wielu turniejach w przeciągu ostatniego roku.

Kacper Rot to jedna z największych nadziei polskiego BJJ. Młody i niezwykle utalentowany zawodnik Valiant Gold Team, potwierdza swoje nieprzeciętne umiejętności gdziekolwiek się pojawi. Jest m. in. Mistrzem Polski brązowych pasów w kimonach. Popularny Ośmiornica, również bardzo często swoje zwycięstwa odnosi przez poddania.

Pojedynek zostanie rozegrany w formule GI (w kimonach), na przestrzeni 15 minut, jedynie do poddania. Dozwolone będą wszystkie dźwignie i techniki, które dopuszczają przepisy IBJJF dla poziomu brązowych/czarnych pasów.

Pierwsza edycja Pryzmatu już 21 maja w Luboniu, k. Poznania. Wcześniej (również 21 maja, od rana) odbędzie się tam ogólnodostępny turniej Polish BJJ Challenge, którego finały kategorii Open rozegrane zostaną na Pryzmacie, jako karta wstępna.

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w komunikacie organizacyjnym:
Polish BJJ Challenge 2016 – komunikat organizacyjny

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także