Pryzmat Jiu Jitsu Pro: Karol Dzieniszewski vs Adam Niedźwiedź

Poznaliśmy kolejne zestawienie na pierwszej edycji Pryzmat Jiu Jitsu Pro. W jednym z głównych pojedynków karty głównej, zmierzą się ze sobą: Karol Dzieniszewski (Berserker’s Team) i Adam Niedźwiedź (Gold Team).

Dzieniszewski vs Niedziwiedz

„Dziki” jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce, a także posiadaczem czarnego pasa BJJ. Wielokrotnie udowadniał swoją klasę na największych zawodach w Polsce, takich jak MP ADCC i MP BJJ.

Adam Niedźwiedź to jeden z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników, który swoje starty w formułach grapplinogwych przeplata z dynamicznie rozwijającą się karierą MMA. Powraca po rocznej przerwie, spowodowanej kontuzją kolana i na pewno będzie chciał pokazać się z mocnej strony.

Pojedynek zostanie rozegrany w formule bez kimon, na przestrzeni 15 minut, jedynie do poddania. Dozwolone są wszystkie dźwignie i techniki, które dopuszczają przepisy ADCC.

Pierwsza edycja Pryzmatu już 21 maja w Luboniu, k. Poznania. Wcześniej (również 21 maja, od rana) odbędzie się tam ogólnodostępny turniej Polish BJJ Challenge, którego finały kategorii Open rozegrane zostaną na Pryzmacie, jako karta wstępna.

Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w komunikacie organizacyjnym:
Polish BJJ Challenge 2016 – komunikat organizacyjny

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także