Rafał Farjaszewski wygrywa, Silnoręki z porażką na gali GrappleFest 14

Foto: https://www.instagram.com/grapplefest/ https://www.instagram.com/silnoreki_lukaszewicz/ https://www.instagram.com/mateusz_szczecinski/

Na gali GrappleFest wystąpiło dwóch Polaków! Rafał Farjaszewski wygrał z Brandonem Wilsonem przez decyzję sędziowską, a Bartosz Łukaszewicz musiał uznać wyższość Chrisa Wojcika z  Serafin BJJ.

Rafał Farjaszewski dość niespodziewanie pojawił się na rozpisce gali GrappleFest 14. Zawodnik Academia Gorila zawalczył z brązowym pasem z Detroit. Brandon Wilson zdobył srebrny medal na ostatnim IBJJF Pan American No Gi. Przez całą walkę, Rafał narzucał swoje tempo i zdominował przeciwnika. Farjaszewski wygrał przez decyzję sędziów. Miejmy nadzieję, że to nie ostatni występ Rafała w angielskiej federacji!

Bartosz „Silnoręki” Łukaszewicz wskoczył w miejsce klubowego kolegi Rafała – Mateusza Szczecińskiego. Łukasiewicz w swojej walce mierzył się z bardzo doświadczonym Chrisem Wojcikiem z Serafin BJJ. Zawodnik trenujący na co dzień w Chicago okazał się lepszy na pełnym dystansie czasowym i wygrywa decyzją sędziów.

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także