Rayron Gracie z nominacją na czarny pas BJJ

Foto: https://www.instagram.com/rcamostardas/

21-latek dołącza do grona czarnych pasów. Syn Ryan’a Gracie otrzymał promocję od swojej kuzynki Kiry Gracie po wygraniu kategorii Absoluto Mistrzostwa Świata IBJJF na brązowych pasach. Członek rodziny Gracie dołącza do elitarnego grona czarnych pasów!

Rayron Gracie to jeden z najlepszych zawodników BJJ nowego pokolenia. 21-letni zawodnik to numer jeden w rankingu IBJJF! Był to również jeden z faworytów na ostatnich Mistrzostwach Świata IBJJF. Rayron wygrał złoty medal w kategorii Absoluto, a w swojej kategorii przegrał w finale i zgarnął srebrny medal.

Rayron to jedyny syn Ryan’a Gracie, który toczył swoje walki w japońskiej federacji PRIDE. Rayron to prawnuk Carlosa Gracie, a jego najbliższymi wujkami są Renzo czy Ralph Gracie. Przynależność do rodziny Gracie buduje dodatkowe oczekiwania i nakłada większą presję na zawodnika, lecz kariera Rayron’a przesuwa się w dobrym kierunku.

3-krotna mistrzyni ADCC i jedna z najbardziej utytułowanych grapplerek na świecie, Kira Gracie, promowała Rayrona na czarny pas BJJ dwa dni temu. Rayron to pierwszy z rodziny Gracie, który został promowany przez kobietę z rodziny Gracie!

CO JEST KULANE?

Przeczytaj także